Weryfikacja wieku

Klikając TAK, oświadczam, że mam ukończone 18 lat
TAK
NIE
Miód Pitny - Recenzje miodów pitnych
Pasieka Piotr i Magdalena Kopacz

Pasieka Piotr i Magdalena Kopacz

Rodzinna pasieka prowadzona przez państwa Piotra i Magdalenę Kopacz od roku 1967. Lezy nieopodal granicy Parku Narodowego Gór Stołowych, co gwarantuje czystość ekologiczną. Jak każdy producent niekomercyjny - oferuje nam miody unikatowe i najwyższych lotów, a do tego wcale nie drogie! Dlatego chcąc kupić maksymalnie dobry miód za niewygórowaną cenę - wybierzmy na przykład tę miodosytnię, a nie zawiedziemy się! Warto pokdreślić, że są to miody niepowtarzalne więc warto pytać się o nowe nastawy.

www.miodywambierzyce.pl/

Dwójniak Wambierzycki

     

Dwójniak Wambierzycki
Miód z następnego nastawu degustowany w roku 2013. Gładki i jedwabisty smak schłodzonego, którego nie sposób znaleźć w żadnym innym miodzie jakie degustowaliśmy. Ma się wrażenie, że jest jakby śliski przy przełykaniu. Niesamowita sprawa! Mocno owocowy przy tym, gęsty. Można poznać, że twórca jego ma doświadczenie w syceniu miodów najwyższych lotów. Miód po podgrzaniu ujawnił jeszcze bardziej swe walory smakowe. Zmienił diametralnie bukiet, stał się dużo bardziej wyrazisty i winny, co znowu nas zaskoczyło i wprowadziło zachwyt.

Trójniak Wambierzycki

     

Trójniak Wambierzycki
Miód z następnego nastawu degustowany w roku 2013. Rześki, bardzo wyrazisty miód, wręcz o goryczkowym posmaku na końcu, o herbacianej barwie i charakterystycznej dla "Wambierzyc" balsamiczności. Miód krzepiący po podgrzaniu. Orzeźwiająca nuta prawdopodobnie pochodzi od dodatku soku z jabłek. Spora jak na trójniaka zawartość alkoholu.

Trójniak Wambierzycki

     

Trójniak  Wambierzycki
Już od pierwszego łyka poznaliśmy, iż jest to miód wyborny i tak gęsty, że wedle naszej oceny dwójniakiem być zwany powinien. Jak zdradził nam twórca onego specjału - miód ten został wysycony z mieszanki rozmaitych gatunków miodu. Każda partia jest niepowtarzalna i co najważniejsze nie jest to produkcja masowa! Zaliczamy go do ścisłej czołówki naszych ulubionych miodów w ogóle.